Met de Ravensburger puzzel Sterrendraak kunnen kinderen zich urenlang vermaken. Deze legpuzzel bestaat uit 300 stukjes en heeft een fantasievolle puzzelthema. De puzzel heeft een kleurrijk ontwerp en is gemaakt van karton. Met een afmeting van 36 cm breed, 2 cm hoog en 49 cm lang, is deze puzzel ideaal voor kinderen vanaf 9 jaar. Zowel jongens als meisjes zullen plezier beleven aan het leggen van deze puzzel van hoge kwaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Sterrendraak - Legpuzzel - 300 stukjes kopen voor de prijs van € 14,39. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Sterrendraak - Legpuzzel - 300 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Sterrendraak - Legpuzzel - 300 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,65 voor Ravensburger puzzel Sterrendraak - Legpuzzel - 300 stukjes is gemeten op 11-02-2026. De hoogste prijs was € 25,95 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,30. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 300 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | puzzel van 300 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 129386 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Draak |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Puzzelthema | Fantasie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 236 mm |
| Verpakking hoogte | 37 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
EAN
| EAN | 4005556129386 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Sterrendraak - Legpuzzel - 300 stukjes aankoopt