Ravensburger puzzel Squismallows - Legpuzzel - 100 XXL stukjes
- EAN: 4005556133918
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Ravensburger puzzel Squismallows is een kleurrijke legpuzzel met 100 XXL stukjes van karton. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 6 jaar is deze puzzel geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De puzzelthema is cartoon en het speelmethode is speelgoed. De puzzel heeft een afmeting van 49 cm bij 36 cm en is verpakt in een multicolor doos van 0.49 kg.
De verpakkingsinhoud bevat 100 puzzelstukjes en het MPN (Manufacturer Part Number) is 13391. De legpuzzel is geschikt voor zowel jong en oud, met een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar. Daarnaast is de puzzel voorzien van de CE-markering en voldoet aan de veiligheidsnormen, maar is niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden.
De Ravensburger puzzel Squismallows is unisex en geschikt voor zowel jongens als meisjes. Het is een karakterloze puzzel en verbindt niet zelfstandig met internet. Er is geen app vereist voor het gebruik en het product is niet compatibel met andere apparaten. Daarnaast is er geen sprake van het delen van gebruikersgegevens of het vereisen van betaalde diensten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Wehkamp Intertoys Spelhuis Coolshop Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Squismallows - Legpuzzel - 100 XXL stukjes kopen voor de prijs van € 9,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Squismallows - Legpuzzel - 100 XXL stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Squismallows - Legpuzzel - 100 XXL stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,43 voor Ravensburger puzzel Squismallows - Legpuzzel - 100 XXL stukjes is gemeten op 14-06-2025. De hoogste prijs was € 16,50 op 03-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,07. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolour |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 100 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 100 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 13391 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 49 cm |
| Product hoogte | 0.37 cm |
| Product lengte | 36 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 231 mm |
| Verpakking hoogte | 31 mm |
| Verpakking lengte | 339 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556133918 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Squismallows - Legpuzzel - 100 XXL stukjes aankoopt