De Ravensburger puzzel Remainders is een uitdagende legpuzzel met 2000 stukjes. Deze puzzel is gemaakt van karton en is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 12 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar, is het een leuke uitdaging voor puzzelliefhebbers van alle leeftijden. Het puzzelthema fantasie zorgt voor een verrassende en kleurrijke puzzelervaring. Daarnaast is de puzzel voorzien van een CE-markering, wat staat voor de conformiteit van het product met de Europese regelgeving.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Remainders - Legpuzzel - 2000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,19 voor Ravensburger puzzel Remainders - Legpuzzel - 2000 stukjes is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 52,20 op 10-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Overige producteigenschappen
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 2000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 16630 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 98 cm |
| Product hoogte | 75 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Puzzelthema | Fantasie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 4005556166305 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Remainders - Legpuzzel - 2000 stukjes aankoopt