Ravensburger puzzel Regenboogbergen, China - Legpuzzel - 1000 stukjes
- EAN: 4005556173143
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Ravensburger puzzel Regenboogbergen uit China is een prachtige legpuzzel met 1000 stukjes. Deze puzzel is geschikt voor zowel volwassenen als kinderen vanaf 14 jaar. Het kleurrijke ontwerp van de puzzel toont een betoverend landschap en biedt urenlang speelplezier.
De puzzel heeft een afmeting van 50 cm (breedte) x 70 cm (lengte) x 0.2 cm (hoogte) en weegt in de verpakking 0.84 kg. De materialen karton en kunststof zorgen voor stevigheid en duurzaamheid. Daarnaast is de puzzel verpakt met 1 puzzel van 1000 stukjes en heeft een CE-kwaliteitslabel.
Dit speelgoed heeft geen specifiek personage en kan door zowel meisjes als jongens worden genoten. Bovendien is er geen mobiele dataconnectie, internetverbinding of app vereist om van deze puzzel te genieten. Het is een ideale activiteit voor quality time met familie en vrienden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Ravensburger puzzel Regenboogbergen, China - Legpuzzel - 1000 stukjes kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Regenboogbergen, China - Legpuzzel - 1000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Regenboogbergen, China - Legpuzzel - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,59 voor Ravensburger puzzel Regenboogbergen, China - Legpuzzel - 1000 stukjes is gemeten op 06-12-2024. De hoogste prijs was € 19,99 op 16-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,40. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.84 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolour |
| Materiaal | Karton Kunststof |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 Puzzel van 1000 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 17314 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 0.2 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Puzzelthema | Landschap |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 274 mm |
| Verpakking hoogte | 52 mm |
| Verpakking lengte | 378 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556173143 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Regenboogbergen, China - Legpuzzel - 1000 stukjes aankoopt