Geniet van het prachtige landschap van de Dolomieten met deze Ravensburger legpuzzel van 1000 stukjes. De puzzelstukjes zorgen voor urenlang puzzelplezier en zijn gemaakt van stevig karton. De afmetingen van de puzzel zijn 50 cm (breedte) x 2 cm (hoogte) x 70 cm (lengte), waardoor je een indrukwekkend landschap kunt creëren. De puzzel is geschikt voor volwassenen vanaf 14 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Daarnaast is de puzzel verpakt in een kleurrijke verpakking en bevat geen dierlijke elementen. Met de CE-markering ben je verzekerd van een veilig en kwalitatief product voor urenlang puzzelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Prachtige Dolomieten - legpuzzel - 1000 stukjes kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Prachtige Dolomieten - legpuzzel - 1000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Prachtige Dolomieten - legpuzzel - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,46 voor Ravensburger puzzel Prachtige Dolomieten - legpuzzel - 1000 stukjes is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,00 op 07-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,54. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Volwassenen |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.84 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | multi color |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Puzzel 1000 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 198320 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Puzzelthema | Landschap |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 274 mm |
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Verpakking lengte | 376 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556198320 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Prachtige Dolomieten - legpuzzel - 1000 stukjes aankoopt