Ravensburger puzzel Pokemon - Legpuzzel - 100 XXL stukjes
- EAN: 4005556133383
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Ravensburger puzzel Pokemon is een legpuzzel met 100 XXL stukjes, ideaal voor kinderen vanaf 6 jaar oud. Het personage van toepassing is Pokémon, waardoor zowel jongens als meisjes er plezier aan zullen beleven. De puzzel is verpakt in een kleurrijke doos met een gewicht van 0.49 kg. Het materiaal van de puzzel is karton.
Met een afmeting van 36 cm (breedte) x 0 cm (hoogte) x 49 cm (lengte) past de puzzel perfect in de categorie televisie en film. De doelgroep voor deze legpuzzel zijn kinderen en de CE-markering is zichtbaar op de verpakking. De puzzel is eenvoudig in elkaar te zetten en bevordert de ontwikkeling van cognitieve vaardigheden bij kinderen.
De Ravensburger puzzel Pokemon wordt geleverd zonder batterijen en heeft geen vereisten voor internetverbindingen, apps of betaalde diensten. Deze puzzel is een ideaal speelgoed om kinderen bezig te houden en is compatibel met allerlei puzzelthema's. De verpakking heeft een breedte van 230 mm, hoogte van 35 mm en lengte van 336 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Massamarkt Spellenrijk Intertoys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Massamarkt kun je Ravensburger puzzel Pokemon - Legpuzzel - 100 XXL stukjes kopen voor de prijs van € 11,43. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Pokemon - Legpuzzel - 100 XXL stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Pokemon - Legpuzzel - 100 XXL stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,12 voor Ravensburger puzzel Pokemon - Legpuzzel - 100 XXL stukjes is gemeten op 20-03-2026. De hoogste prijs was € 20,36 op 04-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 12,24. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 100 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Puzzel van 100 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 133383 |
Character
| Personage | Pokémon |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Puzzelthema | Televisie en Film |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 336 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556133383 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Pokemon - Legpuzzel - 100 XXL stukjes aankoopt