Ravensburger puzzel Peppa Pig - 2x24 stukjes - kinderpuzzel
- EAN: 4005556090822
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Ravensburger puzzel Peppa Pig met 2x24 stukjes zullen kinderen urenlang puzzelplezier beleven. Deze kinderpuzzel is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 4 jaar. De puzzelstukjes zijn gemaakt van karton en hebben een kleurrijke multicolor afbeelding van het geliefde personage Peppa Pig.
In de verpakking zitten twee puzzels van elk 24 stukjes, wat zorgt voor afwisseling en uitdaging tijdens het puzzelen. De puzzel heeft een CE-markering en voldoet aan de kwaliteitsnormen voor speelgoed. De afmetingen van de puzzel zijn 18 cm x 2 cm x 26 cm en het gewicht van de verpakking is 0.28 kg.
De Ravensburger Peppa Pig puzzel is een ideaal cadeau voor kinderen van 4 tot 7 jaar oud. Het puzzelthema is gebaseerd op de populaire cartoon en televisieserie, wat het extra aantrekkelijk maakt voor jonge puzzelliefhebbers. Met dit speelgoed kunnen kinderen hun cognitieve vaardigheden ontwikkelen en tegelijkertijd genieten van het samenstellen van de afbeeldingen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Peppa Pig - 2x24 stukjes - kinderpuzzel kopen voor de prijs van € 8,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Peppa Pig - 2x24 stukjes - kinderpuzzel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Ravensburger puzzel Peppa Pig - 2x24 stukjes - kinderpuzzel in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Peppa Pig - 2x24 stukjes - kinderpuzzel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,69 voor Ravensburger puzzel Peppa Pig - 2x24 stukjes - kinderpuzzel is gemeten op 21-11-2025. De hoogste prijs was € 13,99 op 29-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,30. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 24 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Twee puzzels van 24 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90822 |
Character
| Personage | Peppa Pig |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Planet Happy B.V. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Varken |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | klantenservice@planethappy.nl |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Planet Happy B.V. |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| Puzzelthema | Cartoon Televisie en Film |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31(0)343522020 |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 275 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556090822 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Peppa Pig - 2x24 stukjes - kinderpuzzel aankoopt