Ontdek de prachtige Ravensburger legpuzzel van Parijs met 1000 stukjes. Deze puzzel is ideaal voor volwassen puzzelliefhebbers vanaf 14 jaar. De puzzelstukjes zijn kleurrijk en gemaakt van karton, wat zorgt voor uren puzzelplezier. De afmetingen van de puzzel zijn 70 cm in lengte, 50 cm in breedte en 2 cm in hoogte.
De puzzel heeft een thema van steden en bouwwerken en wordt geleverd in een multicolor verpakking van 0.83 kg. De doos bevat een MPN (Manufacturer Part Number) van 151684 en het puzzelthema is ideaal voor volwassenen. Daarnaast is deze puzzel uitgebracht in het introductiejaar 2020 en bevat het CE-markering.
Het puzzelen met deze Ravensburger puzzel van Parijs is een geweldige activiteit voor iedereen die van uitdaging en prachtige afbeeldingen houdt. Let op: vanwege kleine stukjes is deze puzzel niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. Voeg deze puzzel toe aan je collectie en geniet van het ontspannende puzzelproces!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Paris - legpuzzel - 1000 stukjes kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Paris - legpuzzel - 1000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Paris - legpuzzel - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Ravensburger puzzel Paris - legpuzzel - 1000 stukjes is gemeten op 26-11-2024. De hoogste prijs was € 17,99 op 24-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Volwassenen |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.83 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Puzzel 1000 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 151684 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Puzzelthema | Steden en Bouwwerken |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 374 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556151684 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Paris - legpuzzel - 1000 stukjes aankoopt