De Ravensburger puzzel Paardenliefde is perfect voor kinderen vanaf 4 jaar oud. Deze kinderpuzzel, met 2 x 24 stukjes, is geschikt voor zowel jongens als meisjes. De puzzelstukjes hebben een verpakkingsgewicht van 0.12 kg en zijn van karton gemaakt. De puzzel heeft een kleurrijk ontwerp met het thema dieren.
In de verpakking vind je twee puzzels van 24 stukjes, ideaal voor kinderen tot 7 jaar oud. Er zijn geen batterijen nodig om met deze puzzel aan de slag te gaan. De afmetingen van de puzzel zijn 18 cm x 2 cm x 26 cm en de verpakking heeft een breedte van 191 mm, een hoogte van 35 mm en een lengte van 280 mm.
De Ravensburger puzzel Paardenliefde is CE-gekeurd en voldoet aan de nodige veiligheidsnormen. Het is een ideaal cadeau voor kinderen die houden van puzzelen en dieren. Met deze puzzel kunnen kinderen op een veilige en educatieve manier hun puzzelvaardigheden ontwikkelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Paardenliefde - 2 x 24 stukjes - kinderpuzzel kopen voor de prijs van € 10,56. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Paardenliefde - 2 x 24 stukjes - kinderpuzzel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Paardenliefde - 2 x 24 stukjes - kinderpuzzel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,09 voor Ravensburger puzzel Paardenliefde - 2 x 24 stukjes - kinderpuzzel is gemeten op 25-03-2025. De hoogste prijs was € 18,55 op 30-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,46. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 24 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Twee puzzels van 24 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 51489 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| Puzzelthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556051489 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Paardenliefde - 2 x 24 stukjes - kinderpuzzel aankoopt