Ravensburger puzzel Olifanten in de jungle - Legpuzzel - 150XXL stukjes
- EAN: 4005556129010
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Ravensburger puzzel Olifanten in de jungle is een prachtige legpuzzel met 150XXL stukjes. De puzzel is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 6 jaar oud en heeft een kleurrijke afbeelding van olifanten in hun natuurlijke habitat. De puzzelstukjes zijn gemaakt van karton en de verpakking weegt 0.50 kg.
Met een afmeting van 36 cm breed, 2 cm hoog en 49 cm lang is deze puzzel ideaal voor kinderen tussen 6 en 10 jaar oud. De puzzel is voorzien van een CE-markering en voldoet aan alle veiligheidsnormen. Let op: vanwege kleine onderdelen is de puzzel niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.
Ontdek de fascinerende wereld van deze olifantenpuzzel en geniet van uren puzzelplezier met vrienden en familie. Een perfect cadeau voor dierenliefhebbers en puzzelliefhebbers van alle leeftijden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spellenrijk Dreamland Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Dreamland kun je Ravensburger puzzel Olifanten in de jungle - Legpuzzel - 150XXL stukjes kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Olifanten in de jungle - Legpuzzel - 150XXL stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Olifanten in de jungle - Legpuzzel - 150XXL stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,59 voor Ravensburger puzzel Olifanten in de jungle - Legpuzzel - 150XXL stukjes is gemeten op 25-03-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 03-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,40. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 150 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | puzzel van 150 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 129010 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Olifant |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Puzzelthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 232 mm |
| Verpakking hoogte | 37 mm |
| Verpakking lengte | 338 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556129010 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Olifanten in de jungle - Legpuzzel - 150XXL stukjes aankoopt