De Ravensburger puzzel NY Skyline dag en nacht is een uitdagende legpuzzel met 1500 stukjes. Deze puzzel is geschikt voor volwassenen vanaf 14 jaar. De puzzel toont een prachtig landschap in de NY skyline, perfect voor zowel kinderen als volwassenen.
De puzzelstukjes zijn gemaakt van karton en hebben een multicolor ontwerp. De afmetingen van de verpakking zijn 60 cm breed, 2 mm hoog en 84 cm lang, met een verpakkingsgewicht van 0.97 kg. Daarnaast bevat de verpakking het puzzel van 1500 stukjes en heeft het MPN nummer 160082.
De Ravensburger puzzel NY Skyline dag en nacht is een perfecte manier om te ontspannen en plezier te hebben. Het is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Let op, vanwege kleine stukjes is deze puzzel niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel NY Skyline dag en nacht - Legpuzzel - 1500 stukjes kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel NY Skyline dag en nacht - Legpuzzel - 1500 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel NY Skyline dag en nacht - Legpuzzel - 1500 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Ravensburger puzzel NY Skyline dag en nacht - Legpuzzel - 1500 stukjes is gemeten op 21-02-2026. De hoogste prijs was € 33,09 op 05-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,10. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Volwassenen |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.97 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1500 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | puzzel van 1500 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 160082 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 2 mm |
| Product lengte | 84 cm |
| Puzzelthema | Landschap |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 283 mm |
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Verpakking lengte | 381 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556160082 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel NY Skyline dag en nacht - Legpuzzel - 1500 stukjes aankoopt