Laat je betoveren door de prachtige Ravensburger puzzel Mystiek licht. Met 1000 stukjes biedt deze legpuzzel een uitdagende ervaring voor volwassenen vanaf 14 jaar. De puzzelstukjes zijn gemaakt van karton en hebben een multicolor ontwerp.
De puzzel wordt geleverd in een verpakking met een gewicht van 0.99 kg. De afmetingen van de puzzel zijn 50 cm (breedte) x 2 cm (hoogte) x 70 cm (lengte). Het puzzelthema is fotografie en het speelmethode is speelgoed.
De puzzel heeft geen specifiek personage en vereist geen internetverbinding, app of betaalde diensten. Met een CE-markering en veiligheidswaarschuwing voor kinderen onder 36 maanden is deze puzzel geschikt voor een brede doelgroep, van volwassenen tot 99 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Mystiek licht - Legpuzzel - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,95 voor Ravensburger puzzel Mystiek licht - Legpuzzel - 1000 stukjes is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 23,22 op 02-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,27. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Volwassenen |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.99 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Puzzel 1000 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 195381 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2015 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Puzzelthema | Fotografie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 367 mm |
| Verpakking hoogte | 156 mm |
| Verpakking lengte | 542 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556195381 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Mystiek licht - Legpuzzel - 1000 stukjes aankoopt