Ravensburger puzzel Museum of Natural Science - Legpuzzel - 200 XXL stukjes
- EAN: 4005555040538
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de fascinerende wereld van de natuur met de Ravensburger - Museum of Natural Science legpuzzel. Met maar liefst 200 XXL-stukjes biedt deze puzzel een uitdagende maar plezierige ervaring voor kinderen vanaf 8 jaar. De puzzel heeft een afmeting van ongeveer 20 cm in hoogte en 49 cm in lengte, waardoor deze perfect is voor zowel beginnende puzzelaars als voor gevorderden.
De Ravensburger puzzels zijn gemaakt van een exclusief ontwikkeld, extra dik karton dat zorgt voor premium kwaliteit en duurzaamheid. Met hun unieke antireflectie-oppervlak kunnen puzzelaars zich volledig concentreren op het leggen van de stukken, zonder afleiding van weerkaatsingen. Elk stuk past perfect en geeft een aangename 'klik' wanneer ze op de juiste plaats worden aangelegd, dankzij de innovatieve 'easy click technology'.
Deze legpuzzel is niet alleen leuk, maar ook educatief. Het thema van het Museum of Natural Science stimuleert de nieuwsgierigheid en de liefde voor de natuur bij kinderen. Met een breed scala aan kleuren en een aantrekkelijk ontwerp is deze puzzel zeker een toevoeging aan elke spelletjesavond of een rustgevende activiteit op een regenachtige dag.
De puzzel is geschikt voor een breed publiek, zowel kinderen als volwassenen kunnen genieten van het leggen van deze prachtige afbeelding. De combinatie van een uitdagend aantal stukjes en de hoge kwaliteit van het gebruikte materiaal garandeert dat deze puzzel jarenlang meegaat. Voilà, een fantastisch cadeau voor elke gelegenheid!
Met een verpakkingsgewicht van slechts 0,49 kg is deze puzzel eenvoudig op te bergen en mee te nemen. Het gebruik van materialen zoals karton maakt het ook een milieuvriendelijk keuze voor puzzelliefhebbers. Dus waar wacht je nog op? Duik in de wereld van de natuurwetenschappen en beleef urenlang plezier met de Ravensburger Museum of Natural Science legpuzzel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Coolshop Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Museum of Natural Science - Legpuzzel - 200 XXL stukjes kopen voor de prijs van € 10,64. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Museum of Natural Science - Legpuzzel - 200 XXL stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
- Op dit moment is Ravensburger puzzel Museum of Natural Science - Legpuzzel - 200 XXL stukjes in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Museum of Natural Science - Legpuzzel - 200 XXL stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,64 voor Ravensburger puzzel Museum of Natural Science - Legpuzzel - 200 XXL stukjes is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 17,88 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 7,24. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Ravensburger |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 200 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12004053 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 36 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Puzzelthema | Kunst en Religie |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 231 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 336 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005555040538 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Museum of Natural Science - Legpuzzel - 200 XXL stukjes aankoopt