De Ravensburger Puzzel Minions 2 met 3x49 stukjes is perfect voor kinderen van 5 jaar en ouder. Deze kinderpuzzel is geschikt voor zowel jongens als meisjes en zal hen urenlang vermaak bieden. De verpakking bevat 3 puzzels van elk 49 stukjes, waardoor kinderen kunnen genieten van verschillende puzzelthema's met hun favoriete personage: de Minions.
De puzzel is gemaakt van karton en heeft een kleurrijke multicolor afbeelding. Met een verpakkingsgewicht van 0.32 kg is deze puzzel licht en gemakkelijk te hanteren voor kinderen. Daarnaast is de Ravensburger Puzzel Minions 2 voorzien van de CE-markering, wat wijst op de kwaliteit en veiligheid van het product.
Het fantasiedier thema maakt deze puzzel extra aantrekkelijk voor kinderen, en de afmetingen van 19 cm x 0.2 cm x 19 cm maken het een handig formaat om overal mee naartoe te nemen. Let wel op de veiligheidswaarschuwing: dit product is niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. Een leuke en educatieve puzzel voor kinderen tot 10 jaar oud!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger Puzzel Minions 2 - 3x49 stukjes - Kinderpuzzel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Ravensburger Puzzel Minions 2 - 3x49 stukjes - Kinderpuzzel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 23,05 op 26-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,06. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.32 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 49 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 3 puzzels van 49 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 05082 |
Character
| Personage | Minions |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 0.2 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556050826 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger Puzzel Minions 2 - 3x49 stukjes - Kinderpuzzel aankoopt