Ravensburger puzzel Mermaid - Legpuzzel - 100 XXL stukjes
- EAN: 4005555008644
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Ravensburger puzzel Mermaid is een prachtige legpuzzel met 100 XXL stukjes. Deze puzzel is ideaal voor kinderen vanaf 6 jaar en is geschikt voor zowel jongens als meisjes. De puzzelstukjes zijn gemaakt van karton en bevatten een kleurrijk en multicolour ontwerp met een cartoonpuzzelthema.
De afmetingen van de puzzel zijn 36 cm (breedte) x 0.31 cm (hoogte) x 49 cm (lengte) en het gewicht van de verpakking is 0.49 kg. Deze puzzel is perfect voor kinderen en volwassenen die graag puzzelen en plezier willen beleven.
Daarnaast bevat de verpakking 100 puzzelstukjes, geen personage en is voorzien van CE-markering. Let op, deze puzzel is niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. Met de Ravensburger Mermaid puzzel kunnen puzzelliefhebbers van alle leeftijden genieten van uren puzzelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Intertoys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Mermaid - Legpuzzel - 100 XXL stukjes kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Mermaid - Legpuzzel - 100 XXL stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Mermaid - Legpuzzel - 100 XXL stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,59 voor Ravensburger puzzel Mermaid - Legpuzzel - 100 XXL stukjes is gemeten op 25-03-2025. De hoogste prijs was € 13,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,40. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolour |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 100 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 100 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12000864 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 0.31 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 234 mm |
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Verpakking lengte | 338 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005555008644 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Mermaid - Legpuzzel - 100 XXL stukjes aankoopt