Ravensburger puzzel - Legpuzzel - 1000 stukjes
- EAN: 4005555010272
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geniet van uren puzzelplezier met de Ravensburger Legpuzzel van 1000 stukjes. Deze puzzel is geschikt voor puzzelaars vanaf 14 jaar en is zowel voor meisjes als jongens. De puzzel bestaat uit kartonnen stukjes en heeft een kleurrijk ontwerp. Met een afmeting van 50 cm bij 70 cm is deze legpuzzel een uitdagende activiteit voor kinderen en volwassenen. De verpakking heeft een breedte van 25 cm en een lengte van 34 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Coolshop Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel - Legpuzzel - 1000 stukjes kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel - Legpuzzel - 1000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is Ravensburger puzzel - Legpuzzel - 1000 stukjes in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel - Legpuzzel - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor Ravensburger puzzel - Legpuzzel - 1000 stukjes is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 24,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 13,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12001027 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | September |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ravensburger B.V. Spaceshuttle 50, Amersfoort |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005555010272 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel - Legpuzzel - 1000 stukjes aankoopt