Ravensburger puzzel Lady, Fate and Fury - Legpuzzel - 300 stukjes extra groot
- EAN: 4005555008248
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Ravensburger puzzel Lady, Fate and Fury is de perfecte uitdaging voor puzzelliefhebbers vanaf 9 jaar. Deze legpuzzel bestaat uit 300 extra grote stukjes, waardoor het ideaal is voor zowel kinderen als volwassenen. De puzzel heeft een kleurrijke afbeelding in het thema Cartoon en is gemaakt van stevig karton.
Met een afmeting van 50 cm in lengte, 36 cm in breedte en 0.16 cm in hoogte is deze puzzel van Ravensburger van hoge kwaliteit en zorgt gegarandeerd voor uren puzzelplezier. De verpakking weegt 0.79 kg en heeft een verpakkingsafmeting van 310 mm in lengte, 253 mm in breedte en 64 mm in hoogte.
De Ravensburger puzzel Lady, Fate and Fury wordt geleverd zonder personages en is geschikt voor zowel jongens als meisjes. Het is een uniseks puzzel die zowel zelfstandig kan worden opgelost als in gezelschap. De CE-markering op de verpakking garandeert de veiligheid en kwaliteit van het product.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Lady, Fate and Fury - Legpuzzel - 300 stukjes extra groot kopen voor de prijs van € 12,74. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Lady, Fate and Fury - Legpuzzel - 300 stukjes extra groot te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Lady, Fate and Fury - Legpuzzel - 300 stukjes extra groot bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,59 voor Ravensburger puzzel Lady, Fate and Fury - Legpuzzel - 300 stukjes extra groot is gemeten op 25-03-2025. De hoogste prijs was € 13,99 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 4,40. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.79 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolour |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 300 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 300 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12000824 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 0.16 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 253 mm |
| Verpakking hoogte | 64 mm |
| Verpakking lengte | 310 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005555008248 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Lady, Fate and Fury - Legpuzzel - 300 stukjes extra groot aankoopt