De Ravensburger puzzel Krypt Neon Green met 736 stukjes is een uitdagende legpuzzel voor puzzelliefhebbers vanaf 14 jaar. Deze puzzel is geschikt voor zowel mannen als vrouwen en heeft een verpakkingsgewicht van 0.85 kg. De puzzel heeft een kleurrijk en multicolor ontwerp en is gemaakt van karton en kunststof.
In de verpakking vind je de 736 stukjes tellende Krypt puzzel, samen met een voorbeeld van hoe de puzzel eruit hoort te zien. Het personage op de puzzel is neutraal en spreekt een breed publiek aan, van kinderen tot volwassenen.
De Ravensburger puzzel Krypt Neon Green is een fantasierijke legpuzzel met een afmeting van 70 cm in hoogte, 50 cm in lengte en 0.2 cm in breedte. De puzzelthema en speelmethode zorgen voor uren puzzelplezier, maar let op: deze puzzel is niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Krypt Neon Green - Legpuzzel - 736 stukjes kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Krypt Neon Green - Legpuzzel - 736 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Krypt Neon Green - Legpuzzel - 736 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,29 voor Ravensburger puzzel Krypt Neon Green - Legpuzzel - 736 stukjes is gemeten op 14-03-2026. De hoogste prijs was € 24,99 op 03-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,70. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolour |
| Materiaal | Karton Kunststof |
| Aantal puzzel stukjes | 736 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Een Kryptpuzzel van 736 stukjes, 1 voorbeeld |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 17364 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.2 cm |
| Product hoogte | 70 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Puzzelthema | Fantasie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 275 mm |
| Verpakking hoogte | 52 mm |
| Verpakking lengte | 376 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556173648 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Krypt Neon Green - Legpuzzel - 736 stukjes aankoopt