De Ravensburger puzzel Knuffeltijd is perfect voor kinderen vanaf 5 jaar. Het is een leuke kinderpuzzel met drie verschillende puzzels van elk 49 stukjes. De puzzel heeft een multicolor ontwerp en is gemaakt van karton. Deze puzzel is ideaal voor zowel jongens als meisjes en heeft geen specifiek personage.
De verpakking van de puzzel weegt slechts 0.35 kg en heeft afmetingen van 18 cm bij 18 cm bij 2 cm. Het behoort tot het puzzelthema van dieren en is geschikt voor kinderen tot 8 jaar. Ook is er geen app of internetverbinding nodig om deze puzzel te gebruiken.
Met de Ravensburger puzzel Knuffeltijd kunnen kinderen hun puzzelvaardigheden en creativiteit stimuleren. Deze hoogwaardige puzzel is CE-gecertificeerd en voldoet aan alle kwaliteitsnormen. Het is een ideaal cadeau voor kinderen die van speelgoed en puzzels houden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Knuffeltijd - 3x49 stukjes - kinderpuzzel kopen voor de prijs van € 20,31. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Knuffeltijd - 3x49 stukjes - kinderpuzzel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Knuffeltijd - 3x49 stukjes - kinderpuzzel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,99 voor Ravensburger puzzel Knuffeltijd - 3x49 stukjes - kinderpuzzel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 20,31 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 9,32. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 49 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Drie puzzels van 49 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80298 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Puzzelthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556080298 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Knuffeltijd - 3x49 stukjes - kinderpuzzel aankoopt