Ravensburger puzzel Kleurrijke savanne - Legpuzzel - 150 stukjes
- EAN: 4005556129430
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Ravensburger puzzel Kleurrijke savanne met 150 stukjes is een kleurrijke en uitdagende legpuzzel voor kinderen vanaf 7 jaar. Het puzzelthema is dieren en de puzzelstukjes zijn van hoogwaardig karton gemaakt. De puzzel toont een prachtige afbeelding van een savanne vol met wilde dieren, zoals giraffen. Met afmetingen van 36 cm in de breedte, 2 cm in de hoogte en 49 cm in de lengte is deze puzzel een leuke uitdaging voor jongens en meisjes. Het is een perfect cadeau voor kinderen die van puzzelen en dieren houden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Kleurrijke savanne - Legpuzzel - 150 stukjes kopen voor de prijs van € 8,59. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Kleurrijke savanne - Legpuzzel - 150 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Ravensburger puzzel Kleurrijke savanne - Legpuzzel - 150 stukjes in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Kleurrijke savanne - Legpuzzel - 150 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,19 voor Ravensburger puzzel Kleurrijke savanne - Legpuzzel - 150 stukjes is gemeten op 25-03-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,80. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 150 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | puzzel van 150 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 129430 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Giraffe |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Puzzelthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 37 mm |
| Verpakking lengte | 338 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556129430 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Kleurrijke savanne - Legpuzzel - 150 stukjes aankoopt