Ravensburger puzzel Klein katje - legpuzzel - 300 stukjes
- EAN: 4005556128945
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Ravensburger puzzel Klein katje is een leuke legpuzzel met 300 stukjes, ideaal voor kinderen vanaf 9 jaar oud. De puzzel bevat een afbeelding van een schattig katje en is geschikt voor zowel jongens als meisjes. De puzzelstukjes zijn gemaakt van karton en hebben een kleurrijke multicolor afwerking.
De puzzel heeft een afmeting van 36 cm in breedte, 2 cm in hoogte en 49 cm in lengte. Het verpakkingsgewicht van de puzzel is 0.49 kg. Daarnaast wordt de puzzel geleverd met 300 puzzelstukjes en heeft een CE-markering voor zichtbare kwaliteit.
Met een puzzelthema van dieren is deze legpuzzel perfect voor kinderen die graag met speelgoedpuzzels spelen. Let op: vanwege kleine onderdelen is deze puzzel niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar. Verder is deze puzzel niet voorzien van een specifiek personage en vereist geen internetverbinding, app of betaalde diensten voor gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Klein katje - legpuzzel - 300 stukjes kopen voor de prijs van € 11,38. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Klein katje - legpuzzel - 300 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Ravensburger puzzel Klein katje - legpuzzel - 300 stukjes in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Klein katje - legpuzzel - 300 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,76 voor Ravensburger puzzel Klein katje - legpuzzel - 300 stukjes is gemeten op 06-08-2025. De hoogste prijs was € 13,99 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,23. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 300 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | puzzel van 300 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 128945 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Kat |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Puzzelthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 232 mm |
| Verpakking hoogte | 37 mm |
| Verpakking lengte | 339 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556128945 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Klein katje - legpuzzel - 300 stukjes aankoopt