De Ravensburger puzzel Italian landscapes: Val d'Orcia, Tuscany is een prachtige legpuzzel met 1000 stukjes. Met realistische afbeeldingen van de schilderachtige Val d'Orcia in Toscane, biedt deze puzzel een uitdagende en leuke ervaring voor puzzelliefhebbers van 14 jaar en ouder.
De puzzelstukjes zijn gemaakt van stevig karton en hebben levendige multikleurige prints. Het is een uniseks puzzel die zowel geschikt is voor kinderen als volwassenen. De afmetingen van de puzzel zijn 50 cm bij 70 cm, en de verpakking weegt 0.83 kg.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 14 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is deze puzzel ideaal voor een breed publiek. Het bevat geen personages en vereist geen internetverbinding, app of specifieke technologische apparaten voor gebruik. Bovendien is het CE-gemarkeerd en voldoet het aan alle veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Fietsenwinkel be
- Bij Dreamland kun je Ravensburger puzzel Italian landscapes: Val d'Orcia, Tuscany - Legpuzzel - 1000 stukjes kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Italian landscapes: Val d'Orcia, Tuscany - Legpuzzel - 1000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Italian landscapes: Val d'Orcia, Tuscany - Legpuzzel - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,95 voor Ravensburger puzzel Italian landscapes: Val d'Orcia, Tuscany - Legpuzzel - 1000 stukjes is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 20,99 op 16-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.83 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolour |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1000 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 17612 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 0.69 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 376 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556176120 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Italian landscapes: Val d'Orcia, Tuscany - Legpuzzel - 1000 stukjes aankoopt