De Ravensburger puzzel Fleroux Rotterdam is een kleurrijke legpuzzel met 1000 stukjes. Deze puzzel is ontworpen voor volwassen puzzelliefhebbers vanaf 14 jaar oud. Met afmetingen van 50 cm in breedte, 2 cm in hoogte en 70 cm in lengte, is deze puzzel ideaal voor zowel kinderen als volwassenen.
De puzzel bestaat uit kartonnen puzzelstukjes in multicolor en heeft een cartoonthema. Het is een speelgoedpuzzel zonder specifiek personage. De verpakking weegt 0.83 kg en bevat alleen de puzzel van 1000 stukjes. Bovendien is deze puzzel CE gemarkeerd en voldoet aan alle veiligheidseisen.
Met een introductiejaar van 2020 is de Ravensburger puzzel Fleroux Rotterdam een geweldige toevoeging aan de puzzelcollectie van zowel kinderen als volwassenen. Let wel op dat deze puzzel niet geschikt is voor kinderen jonger dan 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Fleroux Rotterdam - Legpuzzel - 1000 stukjes kopen voor de prijs van € 14,70. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Fleroux Rotterdam - Legpuzzel - 1000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Fleroux Rotterdam - Legpuzzel - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Ravensburger puzzel Fleroux Rotterdam - Legpuzzel - 1000 stukjes is gemeten op 26-11-2024. De hoogste prijs was € 15,29 op 24-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,30. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Volwassenen |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.83 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | puzzel van 1000 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 165605 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 374 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556165605 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Fleroux Rotterdam - Legpuzzel - 1000 stukjes aankoopt