Met de Ravensburger puzzel Fantasie planeten van 100 stukjes kunnen jongens en meisjes vanaf 6 jaar zich vermaken. Deze kleurrijke legpuzzel is gemaakt van karton en bestaat uit 100 puzzelstukjes. De puzzel toont een fantasierijke afbeelding van planeten, ideaal voor kinderen die van ruimte en avontuur houden. De verpakking bevat geen personages en heeft een afmeting van 36 cm x 2 cm x 49 cm (l x b x h). Deze puzzel is perfect voor kinderen in de leeftijd van 6 tot 10 jaar en kan zowel solo als samen met vrienden en familie worden opgelost.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ravensburger puzzel Fantasie planeten - Legpuzzel - 100 stukjes kopen voor de prijs van € 26,40. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger puzzel Fantasie planeten - Legpuzzel - 100 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger puzzel Fantasie planeten - Legpuzzel - 100 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,95 voor Ravensburger puzzel Fantasie planeten - Legpuzzel - 100 stukjes is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 26,40 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 15,45. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 100 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | puzzel van 100 stukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 129713 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 234 mm |
| Verpakking hoogte | 37 mm |
| Verpakking lengte | 337 mm |
EAN
| EAN | 4005556129713 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger puzzel Fantasie planeten - Legpuzzel - 100 stukjes aankoopt