Ravensburger Legpuzzel Avond in Pisa, 500st.
- EAN: 4005555007098
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:53:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ravensburger Legpuzzel Avond in Pisa is perfect voor puzzelliefhebbers van 12 jaar en ouder. Met 500 puzzelstukjes biedt deze puzzel uitdagend plezier voor zowel jongens als meisjes. De kleurrijke afbeelding van een avond in Pisa zal zeker voor uren vermaak zorgen.
De puzzel heeft een gewicht van 0.46 kg en is gemaakt van hoogwaardig papier. Met 1500 puzzelstukjes is deze legpuzzel een geweldige manier om te ontspannen en tegelijkertijd je geest uit te dagen.
De afmetingen van de puzzel zijn 36 cm breed en 49 cm lang. De verpakking heeft een breedte van 230 mm, een hoogte van 40 mm en een lengte van 290 mm. Dankzij de CE-markering is de kwaliteit en veiligheid van deze puzzel gegarandeerd zichtbaar.
De Ravensburger Legpuzzel Avond in Pisa wordt aanbevolen voor kinderen vanaf 12 jaar tot 99 jaar oud. Het is een geweldig cadeau-idee voor puzzelliefhebbers van alle leeftijden. De legpuzzel is ideaal voor zowel individueel als gezamenlijk puzzelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Coolshop Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ravensburger Legpuzzel Avond in Pisa, 500st. kopen voor de prijs van € 10,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ravensburger Legpuzzel Avond in Pisa, 500st. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger Legpuzzel Avond in Pisa, 500st. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Ravensburger Legpuzzel Avond in Pisa, 500st. is gemeten op 25-03-2025. De hoogste prijs was € 16,50 op 29-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,51. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Papier |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Papier |
| Aantal puzzel stukjes | 1500 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 120007098 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 290 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005555007098 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger Legpuzzel Avond in Pisa, 500st. aankoopt