Ravensburger Brandweerman Sam Dobbelsteenpuzzel- pocketspel
- EAN: 4005556234646
- Categorie(n): Dobbelspellen
Ontdek het plezier van puzzelen met Brandweerman Sam en zijn collega's met deze leuke Ravensburger Dobbelsteenpuzzel! Met een beetje geluk kun je snel alle puzzelstukjes verzamelen en je favoriete afbeelding compleet maken. De set bevat 4 verschillende puzzelplaatjes en een kleurendobbelsteen, waardoor het een spannend spel is voor jonge puzzelliefhebbers.
Deze pocketpuzzel is geschikt voor kinderen van 3 tot 5 jaar oud en stimuleert niet alleen het denkvermogen, maar ook de hand-oog coördinatie. Het spel heeft een speelduur van ongeveer 15 minuten en is ideaal voor een gezellige middag samen met vrienden of familie. Brandweerman Sam en zijn avonturen zijn ongetwijfeld geliefd bij vele kinderen, wat deze dobbelsteenpuzzel tot een populair cadeau maakt.
De afmetingen van de verpakking zijn 110 mm breed, 35 mm hoog en 183 mm lang, met een gewicht van 0.16 kg. De materialen zijn van hoge kwaliteit karton, wat zorgt voor duurzaam speelplezier. Bovendien bevat de verpakking een duidelijke Nederlandstalige handleiding, waardoor het spel eenvoudig te begrijpen is voor jonge spelers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Ravensburger Brandweerman Sam Dobbelsteenpuzzel- pocketspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Ravensburger Brandweerman Sam Dobbelsteenpuzzel- pocketspel is gemeten op 14-10-2025. De hoogste prijs was € 14,95 op 31-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Ravensburger |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 4 puzzelplaatjes , 1 kleurendobbelsteen |
Productinformatie
| Merk | Ravensburger |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 234646 |
| EAN | 4005556234646 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Brandweerman Sam |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | Rood |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | License uitgave |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 183 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556234646 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ravensburger Brandweerman Sam Dobbelsteenpuzzel- pocketspel aankoopt