Rainbow High Fantastic Fashion Doll - 28 cm - Violet Willow - Paars - Modepop
- EAN: 0035051587385
- Categorie(n): Poppen
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 06:28:41 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de Rainbow High Fantastic Fashion Doll van 28 cm in de kleur Violet Willow. Deze mooie paarse modepop is gemaakt van kunststof en weegt 0.62 kg. Perfect voor kinderen vanaf 3 jaar en tot 12 jaar. De pop maakt geen geluid en is niet interactief, maar biedt eindeloos speelplezier. Deze modepop wordt geleverd inclusief accessoires, heeft een zacht lijfje en is geschikt voor kinderen die van mode houden. Let op: niet geschikt voor kinderen onder de 4 jaar en gebruik onder toezicht van volwassenen. Een geweldig cadeau voor jonge modefans!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Top1Toys kun je Rainbow High Fantastic Fashion Doll - 28 cm - Violet Willow - Paars - Modepop kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Rainbow High Fantastic Fashion Doll - 28 cm - Violet Willow - Paars - Modepop te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Rainbow High Fantastic Fashion Doll - 28 cm - Violet Willow - Paars - Modepop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,00 voor Rainbow High Fantastic Fashion Doll - 28 cm - Violet Willow - Paars - Modepop is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 48,99 op 31-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 23,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Violet Willow |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Gewonnen prijzen | - |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 Modepop met accessoires; |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 587385EUC |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 28 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Type babypop | Zacht lijfje |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 307 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0035051587385 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Rainbow High Fantastic Fashion Doll - 28 cm - Violet Willow - Paars - Modepop aankoopt