Betreed de mode en elegantie wereld met de Pop Television: Friends - Rachel Green - Funko Pop #1280! Rachel Green Funko Pop is een eerbetoon aan de iconische personages van Friends met haar onmiskenbare modegevoel en stralende glimlach. Of je nu een fashionista bent of gewoon een liefhebber van deze tijdloze sitcom, deze figuur is een absolute must-have voor je collectie.
De Rachel Green Funko Pop is 9,5 cm groot en wordt geleverd in een collector's box. Deze officieel gelicenseerde Funko Pop is gemaakt van duurzaam kunststof en is geschikt voor verzamelaars van 3 jaar en ouder. Met de Rachel Green Funko Pop haal je een stukje mode-icoon in huis dat schittert in elke verzameling.
Laat Rachel Green stralen als een ware mode-icoon in jouw collectie en voeg deze unieke figuur toe aan je Funko Pop verzameling. Wacht niet langer en breng een vleugje vriendelijke mode in huis met de Pop Television: Friends - Rachel Green - Funko Pop #1280!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Pop Television: Friends - Rachel Green - Funko Pop #1280 kopen voor de prijs van € 22,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Pop Television: Friends - Rachel Green - Funko Pop #1280 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 29 mei 2026.
- Op dit moment is Pop Television: Friends - Rachel Green - Funko Pop #1280 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Pop Television: Friends - Rachel Green - Funko Pop #1280 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,54 voor Pop Television: Friends - Rachel Green - Funko Pop #1280 is gemeten op 15-06-2025. De hoogste prijs was € 25,48 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 3,94. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Funko |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0889698656801 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 65680 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 118 mm |
| Product hoogte | 92 mm |
| Product lengte | 167 mm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 112 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 163 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698656801 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pop Television: Friends - Rachel Green - Funko Pop #1280 aankoopt