Pop Rocks: Oasis - Liam Gallagher - Funko Pop #256
- EAN: 0889698577632
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Funko Pop Rocks: Oasis - Liam Gallagher - Funko Pop #256 is een must-have voor elke muziekliefhebber. Met oog voor detail en vakmanschap is deze Funko Pop van hoogwaardige kunststof gemaakt. Hoewel dit figuur geen geluid maakt, straalt het de essentie uit van de iconische frontman van Oasis.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar, is dit verzamelitem geschikt voor fans van alle leeftijden. Of je nu een jongen of meisje bent, deze Funko Pop in multi-kleur past perfect in elke collectie. Bovendien is dit product CE-gemarkeerd en voldoet het aan alle veiligheidsnormen.
Met afmetingen van 12 cm bij 9.40 cm bij 16.60 cm is dit actiefiguur perfect om neer te zetten op een boekenplank of bureau. Het wordt geleverd in een verpakking van 116 mm bij 89 mm bij 166 mm, met een gewicht van 0.14 kg. Daarnaast is dit item fan merchandise en perfect voor die-hard Oasis-fans.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Superzero kun je Pop Rocks: Oasis - Liam Gallagher - Funko Pop #256 kopen voor de prijs van € 15,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Pop Rocks: Oasis - Liam Gallagher - Funko Pop #256 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Pop Rocks: Oasis - Liam Gallagher - Funko Pop #256 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,29 voor Pop Rocks: Oasis - Liam Gallagher - Funko Pop #256 is gemeten op 07-10-2025. De hoogste prijs was € 31,99 op 22-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 18,70. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0889698577632 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 57763 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 9.40 cm |
| Product lengte | 16.60 cm |
| Type merchandise | Muziek merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 116 mm |
| Verpakking hoogte | 89 mm |
| Verpakking lengte | 166 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698577632 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pop Rocks: Oasis - Liam Gallagher - Funko Pop #256 aankoopt