Maak kennis met de King of Pop... als Funko Pop! Herbeleef het iconische rocknummer Dirty Diana met deze unieke Michael Jackson Funko Pop! Deze gedetailleerde collectible vangt de legendarische zanger in zijn krachtige en onvergetelijke look uit de Dirty Diana videoclip, compleet met zijn kenmerkende outfit en intense podiumuitstraling. Het mysterie van Diana Met Dirty Diana schreef Michael Jackson geschiedenis door als eerste soloartiest vijf nummer 1-hits van één album (Bad) te behalen. Lange tijd bleef het een mysterie wie de 'Diana' in het liedje nu eigenlijk was. Er werd veel gespeculeerd dat het ging om Diana Ross, Jacksons mentor en jeugdliefde. Later bleek dat het nummer over een groupie ging.
Van Michael's iconische outfit tot zijn dynamische pose, deze Funko Pop is een eerbetoon aan het rocknummer dat de wereld veroverde. Zorgvuldig ontworpen om de essentie van Dirty Diana vast te leggen. Verzamelwaardig Voor zowel doorgewinterde Funko Pop-verzamelaars als fervente Michael Jackson-fans, is dit een onmisbaar stuk dat de magie van een van de grootste entertainers ooit vastlegt. Leuk als cadeau, of voor jezelf!
Zoek je een uniek cadeau voor een Michael Jackson-fan? Deze Funko Pop is een geweldige verrassing voor verjaardagen, feestdagen of gewoon voor jezelf! Serie: Pop Rocks #383 Michael Jackson (Dirty Diana) - Formaat: 9,5 cm- Verpakt in collectors box- Officiële licentie - Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Pop Rocks: Michael Jackson (Dirty Diana) Funko Pop #383 kopen voor de prijs van € 32,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Pop Rocks: Michael Jackson (Dirty Diana) Funko Pop #383 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Pop Rocks: Michael Jackson (Dirty Diana) Funko Pop #383 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,09 voor Pop Rocks: Michael Jackson (Dirty Diana) Funko Pop #383 is gemeten op 20-06-2025. De hoogste prijs was € 32,95 op 19-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 18,86. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Funko |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698753869 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75386 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698753869 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pop Rocks: Michael Jackson (Dirty Diana) Funko Pop #383 aankoopt