Pop Animation: Avatar - King Bumi - Funko Pop #1444
- EAN: 0889698721028
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:53:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in het legendarische rijk van Avatar: The Last Airbender en voeg een koninklijke flair toe aan je collectie met de Pop Animation: Avatar - King Bumi Funko Pop #1444! King Bumi, de heerser van Omashu, is nu verkrijgbaar als Funko Pop! Dit opmerkelijke verzamelobject brengt de excentrieke en machtige Aardemeester tot leven met ongekend detail en charisma. Elk aspect van zijn onconventionele persoonlijkheid en zijn indrukwekkende krachten wordt met precisie vastgelegd, van zijn iconische witte baard tot zijn kenmerkende kleding. Op zoek naar het perfecte cadeau voor een vriend, familielid of jezelf? De King Bumi Funko Pop is een prachtig geschenk dat elke Avatar-fan zal koesteren en waarderen!
King Bumi is slechts het begin. Ontdek de hele wereld van Avatar: The Last Airbender met andere Funko Pops van je favoriete personages en bouw je eigen Avatar-team! Bestel de King Bumi Funko Pop vandaag nog en maak je verzameling compleet! Deze Funko Pop Animation #1444 Avatar - King Bumi heeft een formaat van 25 cm en wordt geleverd in een prachtige collectors box.
De King Bumi Funko Pop is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is een officieel gelicentieerd product van Funko. Met een CE-markering is dit item veilig voor fans van alle leeftijden. De Funko Pop maakt geen geluid en wordt aanbevolen voor kinderen vanaf 3 jaar. Het product is fan merchandise en het personage is van toepassing op de Avatar-serie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Pop Animation: Avatar - King Bumi - Funko Pop #1444 kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Pop Animation: Avatar - King Bumi - Funko Pop #1444 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Pop Animation: Avatar - King Bumi - Funko Pop #1444 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,39 voor Pop Animation: Avatar - King Bumi - Funko Pop #1444 is gemeten op 08-07-2025. De hoogste prijs was € 31,99 op 10-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,60. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698721028 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 72102 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 16.50 cm |
| Product hoogte | 20.30 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 173 mm |
| Verpakking hoogte | 145 mm |
| Verpakking lengte | 208 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698721028 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pop Animation: Avatar - King Bumi - Funko Pop #1444 aankoopt