Pokémon Sword & Shield Rebel Clash Booster - Pokémon Kaarten
- EAN: 0820650806810
- Categorie(n): Trading Card
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:53:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de spanning van de Pokémon Trading Card Game met het Pokémon Sword & Shield Rebel Clash Booster pakket! Dit booster pack bevat maar liefst 10 kaarten vol avontuur en strategie. Betreed de wereld van rebellie, chaos en anarchie met krachtige Pokémon V zoals Toxtricity V, Dubwool V, en meer, die jou helpen om je tegenstanders te overtroeven!
Deze uitbreiding van de Sword & Shield serie bevat meer dan 190 unieke kaarten, waaronder 15 sterke Pokémon V en 7 enorme Pokémon VMAX. Geniet van de nieuwste ontdekte Pokémon uit de regio Galar, inclusief de evoluties van jouw favoriete starters. Elke kaart biedt een nieuwe kans om je strategie te verbeteren en je vrienden uit te dagen.
Geschikt voor spelers vanaf 6 jaar, dit booster pack is ideaal voor zowel kinderen als volwassenen. Doordat het geen batterijen of extra apps vereist, is het direct klaar om te spelen! De gameplay duurt ongeveer 60 minuten, waardoor het perfect is voor lange speelsessies met vrienden en familie.
Met een compacte verpakking van 117 mm lang, 60 mm breed en 5 mm hoog is het eenvoudig mee te nemen naar elke speeltijd. Dit kartonnen product weegt slechts 24 g, waardoor het ook toegankelijk is voor spelers van alle leeftijden. Vergeet niet dat het niet geschikt is voor kinderen onder de 6 jaar zonder toezicht van een volwassene.
Voeg wat extra spanning toe aan je verzameling met het Pokémon Sword & Shield Rebel Clash Booster pakket. Iedere speelronde brengt nieuwe verrassingen en ongekende mogelijkheden om je verzameling uit te breiden. Maak je klaar om te vechten en te winnen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Pokémon Sword & Shield Rebel Clash Booster - Pokémon Kaarten kopen voor de prijs van € 30,21. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Pokémon Sword & Shield Rebel Clash Booster - Pokémon Kaarten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Pokémon Sword & Shield Rebel Clash Booster - Pokémon Kaarten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,06 voor Pokémon Sword & Shield Rebel Clash Booster - Pokémon Kaarten is gemeten op 19-07-2025. De hoogste prijs was € 30,21 op 22-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 22,15. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Pokémon |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Mei |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Leerthema | Bordspel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| Materiaal | Karton |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Model | Rebel Clash Booster |
| Personage | Pokémon |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speeltijd | 60 minuut |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Spelsoort | Trading cards |
| Taal spel | Engels |
| Type Trading Cards Product | Booster Pack |
| Type Trading Cards Serie | Pokémon |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 117 mm |
| Verpakkingsgewicht | 24 g |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 0820650806810 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pokémon Sword & Shield Rebel Clash Booster - Pokémon Kaarten aankoopt