PLAYMOBIL Special Plus Zeemeermin - 9355
- EAN: 4008789093554
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Spiegeltje, spiegeltje mag ik weten, hoe de mooiste hier in zee mag heten?, vraagt de knappe zeemeermin terwijl ze heen en weer beweegt voor de spiegel. PLAYMOBIL® Special Plus-figuren zorgen met extra veel toebehoren voor enorm veel speelplezier! Ideaal om te verzamelen, mee te spelen en cadeau te doen.
De PLAYMOBIL Special Plus Zeemeermin - 9355 is gemaakt van duurzaam kunststof en bevat geen geluidsfunctie, waardoor het geschikt is voor kinderen vanaf 4 jaar oud. Dit speelfiguur van PLAYMOBIL met een zeemeerminthema is ideaal voor fantasierijk spel en stimuleert de verbeelding van kinderen. De zeemeermin wordt geleverd met een spiegel, scepter en koraalaccessoires, waardoor kinderen allerlei avonturen onder water kunnen beleven.
Met een aanbevolen maximumleeftijd van 14 jaar is dit speelgoed geschikt voor zowel jongens als meisjes. De kleurrijke en gedetailleerde zeemeermin is een waardevolle toevoeging aan elke speelgoedcollectie. Met de afmetingen van 9.30 cm x 3.80 cm x 12 cm past dit speelfiguur perfect in de handen van kinderen en biedt het urenlang speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PLAYMOBIL Special Plus Zeemeermin - 9355 kopen voor de prijs van € 21,91. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Special Plus Zeemeermin - 9355 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Special Plus Zeemeermin - 9355 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2,99 voor PLAYMOBIL Special Plus Zeemeermin - 9355 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 21,91 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 18,92. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789093554 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9355 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Zeemeermin met spiegel en scepter. - Het koraal kan overal neergezet worden. - Scepter en spiegel kunnen aan het koraal bevestigd worden. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9.30 cm |
| Product hoogte | 3.80 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 130 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789093554 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Special Plus Zeemeermin - 9355 aankoopt