PLAYMOBIL Special Plus Onderzoeker met jonge kaaiman - 71168
- EAN: 4008789711687
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Playmobil Special Plus Onderzoeker met jonge kaaiman beleef je spannende avonturen in de jungle! De set bevat een onderzoeker die op zoek gaat naar wilde dieren en een jonge kaaiman die hij wil bestuderen. De onderzoeker heeft een verrekijker en een camera bij zich om alles goed vast te leggen. De set is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Het speelgoed stimuleert de fantasie en creativiteit van kinderen en is perfect om alleen of samen met vriendjes en vriendinnetjes mee te spelen.
Met de Playmobil Special Plus Onderzoeker met jonge kaaiman kunnen kinderen hun eigen avonturen bedenken en beleven in de jungle. Het speelgoed is een geweldig cadeau voor verjaardagen, feestdagen of zomaar tussendoor. Daarnaast heeft deze set een realistisch ontwerp met jonge kaaiman, beweegbare armen en benen voor interactief spel, en is inclusief onderzoeksaccessoires voor educatief spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je PLAYMOBIL Special Plus Onderzoeker met jonge kaaiman - 71168 kopen voor de prijs van € 3,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Special Plus Onderzoeker met jonge kaaiman - 71168 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Special Plus Onderzoeker met jonge kaaiman - 71168 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 3,99 voor PLAYMOBIL Special Plus Onderzoeker met jonge kaaiman - 71168 is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 20,83 op 24-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 16,84. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789711687 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71168 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | PLAYMOBIL® Forscher mit jungem Kaiman - P-71168 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 39 mm |
| Verpakking lengte | 135 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789711687 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Special Plus Onderzoeker met jonge kaaiman - 71168 aankoopt