PLAYMOBIL Special Plus Meisje met pony - 70060
- EAN: 4008789700605
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verzorg nu je mooiste pony met PLAYMOBIL 70060 Meisje met pony! Liefdevol zorgt het meisje voor haar dierbare pony. Ze kamt zijn manen, versiert hem met strikjes en geeft hem vers hooi om te eten. De twee zijn werkelijk onafscheidelijk. PLAYMOBIL Special Plus Sets garanderen extra plezier aan een scherpe prijs. Om te verzamelen, te spelen en te schenken!
Deze Playmobil speelset is voor echte kinderen die van paarden en pony's houden. In het mandje zit alles wat je nodig hebt om de pony te verzorgen. Zet mooie strikjes in de manen van de pony, aan de teugels neem je de pony overal mee naartoe.
Met het PLAYMOBIL 70060 Meisje met pony beleef je urenlang speelplezier. Laat je fantasie de vrije loop terwijl je zorg draagt voor de pony en samen avonturen beleeft. Een perfect cadeau voor kinderen die dol zijn op dieren en spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PLAYMOBIL Special Plus Meisje met pony - 70060 kopen voor de prijs van € 17,21. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Special Plus Meisje met pony - 70060 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Special Plus Meisje met pony - 70060 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 3,99 voor PLAYMOBIL Special Plus Meisje met pony - 70060 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,42 op 13-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 15,43. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Manege |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789700605 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70060 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | December |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Merchandise van artiest | The Beatles |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Playmobil |
| Product breedte | 9.30 cm |
| Product hoogte | 3.80 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Manege |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 92 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 125 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789700605 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Special Plus Meisje met pony - 70060 aankoopt