De PLAYMOBIL® astronauten zijn klaar voor een avontuurlijke ruimtemissie naar Mars met het Space Ruimtestation op Mars - setnummer 9487. Dit ruimtestation is zorgvuldig ontwikkeld na grondig onderzoek om de verkenning van de rode planeet mogelijk te maken. Met een uitneembaar dak voor eenvoudig spelplezier in het verlichte commandocentrum is dit ruimtestation klaar voor urenlange verkenning.
Het Mars Ruimtestation bevat diverse indrukwekkende kenmerken, waaronder een draaibaar dubbelwapen met projectielen, een luchtsluis met uitklapbare oprijplaat, en realistische licht- en geluidseffecten. De astronauten kunnen stenen verzamelen en deze in het laboratorium onderzoeken, waardoor kinderen zich kunnen inleven in de toekomstige verkenning van Mars door menselijke bewoning.
Daarnaast biedt dit ruimtestation tal van speelmogelijkheden, zoals beweegbare onderdelen zoals een cockpitstuur, een fitnessapparaat voor astronauten en aanpasbare compartimenten voor diverse speelscenario's. Met de mogelijkheid om het ruimtestation te combineren met andere ruimtesets van PLAYMOBIL®, zoals de Mars-raket met lanceerplatform, kunnen kinderen hun ruimteverkenning uitbreiden en hun creativiteit stimuleren.
Dit ruimtestation is geschikt voor zowel jongens als meisjes van 6 tot 14 jaar en wordt geleverd met gedetailleerde montage-instructies in het Engels. Met 187 onderdelen voor urenlang speelplezier is het Space Ruimtestation op Mars een must-have toevoeging voor elke ruimtevaartliefhebber.
Let op: dit product vereist 2 AA-batterijen voor de licht- en geluidseffecten en wordt geleverd met een CE-markering voor veilig speelplezier. Houd er rekening mee dat het dubbelwapen en de lichteffecten nodig om dit ruimtestation tot leven te brengen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Space Ruimtestation op Mars - 9487 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 74,99 voor PLAYMOBIL Space Ruimtestation op Mars - 9487 is gemeten op 19-01-2025. De hoogste prijs was € 119,99 op 04-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 45,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Aantal onderdelen | 187 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4008789094872 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9487 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Bijkomende informatie - Met afneembaar dak - Met draaibaar dubbelwapen (twee projectielen inbegepen) - Ga de luchtsluis in via de luikopening met uitklapbare oprijplaat. - Laat de figuren naar binnen door de dop van de luchtsluis te draaien. - het stuur in de cockpit kan naar achteren en naar voren worden bewogen. - Met fitnessapparaat voor astronauten. - Er zijn 4 verschillende opties om de compartimenten aan te sluiten op het Mars Station: er zijn twee grote delen voor de slaap- en laboratoriumcompartiment (allebei inbegrepen) en 2 kleinere dockingstations voor de compartimenten van artikel 9488 Mars-raket met lanceerplatform en 9490 Meteoroïde laser. - Licht en geluid (2 x AA batterijen nodig) in het midden van het toestel. - Inclusief een reeks geluidseffecten. - De gelaatsuitdrukking van de robot kan veranderd worden (bv. boos, verdrietig, ...) door het hoofd te draaien. - Kan gecombineerd worden met item #9488 Mars-raket met lanceerplatform. De rakettip en de transportcapsule kunnen op de 2 kleinere dockingstations aangesloten worden. - Deze set kan alleen gebruikt worden of in combinatie met artikel 9488 Mars-raket met lanceerplatform en artikel 9490 Meteoroïde laser. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036877 |
| Accu/batterij model | Potlood |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 515 mm |
| Product hoogte | 142 mm |
| Product lengte | 348 mm |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 353 mm |
| Verpakking hoogte | 140 mm |
| Verpakking lengte | 509 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.85 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789094872 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Space Ruimtestation op Mars - 9487 aankoopt