De PLAYMOBIL SAND Vrachtwagen met watertank - 9144 is gemaakt van hoogwaardig kunststof en bevat in totaal 6 onderdelen. Deze vrachtwagen maakt geen geluid en heeft geen batterijen nodig om te functioneren. De handleiding is beschikbaar in het Engels. Met de afneembare tank en opritjes biedt deze vrachtwagen talloze speelmogelijkheden, zowel binnen als buiten in de zandbak. De tank kan zelfs gevuld worden met water en als gieter gebruikt worden.
Daarnaast kunnen twee PLAYMOBIL 1.2.3-figuren in de cabine geplaatst worden. Met afmetingen van 27,5 x 12 x 19,5 cm is dit speelgoed geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar oud. Het is ideaal voor zowel jongens als meisjes en heeft een kleurrijk multicolor design. Dit speelgoedthema is perfect voor bouwplaatsavonturen en voldoet aan de kwaliteitsnorm EN 71. Let op, vanwege veiligheidswaarschuwingen is dit speelgoed niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar en moet het onder toezicht van volwassenen worden gebruikt.
De PLAYMOBIL SAND Vrachtwagen met watertank wordt geleverd met een CE-markering en weegt in totaal 1.11 kg. Met verpakkingsafmetingen van 295 mm x 173 mm x 416 mm is dit speelgoed ideaal voor kinderen tot 14 jaar oud. Dit product heeft geen specifieke voedingsbron nodig en bevat geen batterijen voor gebruik. Het MPN-nummer van dit product is 9144 en de EAN-code is 4008789091444.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL SAND Vrachtwagen met watertank - 9144 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,00 voor PLAYMOBIL SAND Vrachtwagen met watertank - 9144 is gemeten op 03-01-2025. De hoogste prijs was € 26,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 6 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789091444 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9144 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | - De tank van de vrachtwagen, evenals de beide opritten zijn afneembaar en daar kan ook los mee worden gespeeld. - De tank kan met water gevuld en als gieter gebruikt worden. - De beide opritten breiden de speelmogelijkheden uit. De opritten kunnen bijvoorbeeld worden gebruikt als glijbanen of als bruggen. - Het voertuig is zowel geschikt voor buiten spelen in de zandbak als voor binnen. - In de cabine van het voertuig kunnen via de dakopening twee PLAYMOBIL 1.2.3-figuren plaatsnemen. Afmetingen (LxBxH) cm: 27,5 x 12 x 19,5 Aanbevolen voor kinderen van 2 jaar en ouder. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 415 mm |
| Product hoogte | 170 mm |
| Product lengte | 298 mm |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 295 mm |
| Verpakking hoogte | 173 mm |
| Verpakking lengte | 416 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.11 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 4008789091444 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL SAND Vrachtwagen met watertank - 9144 aankoopt