Met de Playmobil Romeinse Keizer - 4277 kunnen kinderen zich onderdompelen in de wereld van het oude Rome. Deze speelset bevat een Romeinse keizer met een olympische fakkel, beker, bordje, papyrus en bankje, waardoor kinderen hun eigen historische avonturen kunnen beleven.
De speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en maakt geen geluid tijdens het spelen. Het is geschikt voor kinderen van 4 tot 10 jaar oud en is speciaal ontworpen voor jongens. Daarnaast is de CE-markering zichtbaar op de verpakking, wat staat voor de naleving van de EU-veiligheidsnormen.
Met een verpakking van 50 mm breed, 150 mm hoog en 100 mm lang, is de Playmobil Romeinse Keizer - 4277 een educatief en leuk speelgoed voor kinderen die geïnteresseerd zijn in geschiedenis en avontuur. Ontdek de wereld van de Romeinse keizers en laat je fantasie de vrije loop met deze gedetailleerde speelset.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Playmobil Romeinse Keizer - 4277 kopen voor de prijs van € 17,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Playmobil Romeinse Keizer - 4277 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil Romeinse Keizer - 4277 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,94 voor Playmobil Romeinse Keizer - 4277 is gemeten op 20-07-2025. De hoogste prijs was € 17,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789042774 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4277 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789042774 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil Romeinse Keizer - 4277 aankoopt