Met de Playmobil Reddingsquad met Aanhanger (9136) kunnen kinderen spannende reddingsmissies naspelen. De quad kan met de terugtrekmotor worden opgewonden en heeft een hijskabel aan de voorkant. Er is plaats voor één figuur op de quad, en de aanhanger kan aan de trekhaak worden bevestigd. De aanhanger bevat een brancard waarop zich een ander figuur bevindt. Daarnaast is er ruimte op de bagagedrager voor de meegeleverde uitrusting, zoals een klimkabel en een radio. Met de klimkabel en klimgordel kan een figuur ook abseilen voor een reddingsactie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Playmobil - Reddingsquad met Aanhanger (9136) kopen voor de prijs van € 27,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Playmobil - Reddingsquad met Aanhanger (9136) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil - Reddingsquad met Aanhanger (9136) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,00 voor Playmobil - Reddingsquad met Aanhanger (9136) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Vakantie |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal onderdelen | 42 |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789091307 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9130 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 248 mm |
| Product hoogte | 142 mm |
| Product lengte | 70 mm |
| Speelgoedthema | Vakantie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 253 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789091307 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil - Reddingsquad met Aanhanger (9136) aankoopt