Speel als een prinses met de PLAYMOBIL Prinses met paspop - 70153
Met deze prachtige set kan de prinses zich helemaal uitleven in haar eigen sprookje. Ze staat voor haar kleerkast, gevuld met schitterende jurken zoals de eenvoudige roze jurk en de turquoise jurk met zilveren bloemenpatroon. Welke outfit zal ze vandaag kiezen? Wat de keuze ook is, met deze speelset zal ze er altijd betoverend uitzien.
Het speelfiguur van de prinses is gemaakt van hoogwaardig kunststof en bevat geen vervelend geluidseffecten, zodat het spelen rustgevend blijft. De set bestaat uit 4 onderdelen, waaronder de prinses, een paspop en twee prachtige jurken. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 4 jaar is dit speelgoed geschikt voor zowel jongere als oudere kinderen. Bovendien is het kwaliteitslabel EN 71 een geruststelling voor ouders die letten op de veiligheid van het speelgoed van hun kinderen.
De prinses staat centraal in dit speelgoedthema en kinderen kunnen zich helemaal verliezen in de magische wereld van prinsessen en kastelen. Met afmetingen van 93 mm bij 38 mm bij 120 mm en een gewicht van slechts 0.06 kg is deze set handig op te bergen en mee te nemen voor onderweg. Zo kan de prinses overal en altijd haar eigen verhaal spelen.
Laat de verbeelding van je kinderen tot leven komen met de PLAYMOBIL Prinses met paspop - 70153. Ideaal om cadeau te geven, te verzamelen of om gewoon zelf van te genieten. Breng wat sprookjesmagie in huis en laat de prinses avonturen beleven die eindigen in 'en ze leefden nog lang en gelukkig'!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PLAYMOBIL Prinses met paspop - 70153 kopen voor de prijs van € 16,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Prinses met paspop - 70153 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Prinses met paspop - 70153 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2,00 voor PLAYMOBIL Prinses met paspop - 70153 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,99 op 24-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Prinsessen |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 4 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789701534 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00046718 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 93 mm |
| Product hoogte | 38 mm |
| Product lengte | 120 mm |
| Speelgoedthema | Prinsessen |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789701534 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Prinses met paspop - 70153 aankoopt