PLAYMOBIL | Princess | Maskerbal in het Paviljoen | 3 figuren met paviljoen en buffet | Stimuleert creativiteit | Prinsessenspeelgoed voor kinderen vanaf 4 jaar | 72052
- EAN: 4008789720528
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:53:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap binnen in een betoverende wereld met de PLAYMOBIL Princess gemaskerd bal in het paviljoen (72052). Twee prinsessenvriendinnen vieren een elegant feest in hun prachtig versierde paviljoen, compleet met kleurrijke slingers en vrolijke vlaggen die de magische sfeer benadrukken. Voordat de dans begint, kunnen de prinsessen genieten van heerlijke cupcakes en verfrissende drankjes die op het rijke buffet staan uitgestald.
Deze unieke set bevat drie figuren: twee prinsessen met afneembare baljurken en een charmante hoveling die zijn muzikale talenten op de witte viool toont. Kinderen vanaf 4 jaar kunnen hun creativiteit stimuleren door het paviljoen en de speelfiguren te combineren met andere prinsessensets van PLAYMOBIL. De ruime baljurken kunnen eenvoudig worden verwijderd, waardoor de prinsessen elegante danspassen kunnen laten zien tijdens het feest.
De PLAYMOBIL gemaskerd bal is niet alleen leuk, maar ook veilig. De set is CE-gecertificeerd en geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar, met een aanbevolen maximumleeftijd van 10 jaar. Dit zorgt ervoor dat de kleintjes zorgeloos kunnen spelen onder toezicht van volwassenen. Geniet bovendien van de gebruiksvriendelijke Nederlandse handleiding die bij de set is inbegrepen.
Gemaakt van hoogwaardig plastic, is deze set ontworpen om lang mee te gaan en veel speelplezier te bieden. De dimensions van de verpakking zijn 318 mm lang, 395 mm hoog en 291 mm breed, met een gewicht van 1.11 kg. Dit maakt het een perfect cadeau voor elke jonge prinses die houdt van fantasie en avontuur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Intertoys Toychamp Coolshop
- Bij Coolshop kun je PLAYMOBIL | Princess | Maskerbal in het Paviljoen | 3 figuren met paviljoen en buffet | Stimuleert creativiteit | Prinsessenspeelgoed voor kinderen vanaf 4 jaar | 72052 kopen voor de prijs van € 49,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL | Princess | Maskerbal in het Paviljoen | 3 figuren met paviljoen en buffet | Stimuleert creativiteit | Prinsessenspeelgoed voor kinderen vanaf 4 jaar | 72052 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL | Princess | Maskerbal in het Paviljoen | 3 figuren met paviljoen en buffet | Stimuleert creativiteit | Prinsessenspeelgoed voor kinderen vanaf 4 jaar | 72052 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,49 voor PLAYMOBIL | Princess | Maskerbal in het Paviljoen | 3 figuren met paviljoen en buffet | Stimuleert creativiteit | Prinsessenspeelgoed voor kinderen vanaf 4 jaar | 72052 is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 49,99 op 26-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789720528 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 72052 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | playmobil |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Meisjes |
| Kleur | Multicolore |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 284 mm |
| Product hoogte | 155 mm |
| Product lengte | 385 mm |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 291 mm |
| Verpakking hoogte | 395 mm |
| Verpakking lengte | 318 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.11 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789720528 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL | Princess | Maskerbal in het Paviljoen | 3 figuren met paviljoen en buffet | Stimuleert creativiteit | Prinsessenspeelgoed voor kinderen vanaf 4 jaar | 72052 aankoopt