PLAYMOBIL Princess Magic Zeemeermin met dolfijnen - 71501
- EAN: 4008789715012
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De PLAYMOBIL Princess Magic Zeemeermin met dolfijnen - 71501 is een betoverende speelset voor jongens en meisjes vanaf 3 jaar. Deze set bevat een zeemeerminfiguur en twee schattige dolfijnen om mee te spelen. De speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is gedetailleerd ontworpen voor uren speelplezier.
De verpakking van de PLAYMOBIL Princess Magic Zeemeermin met dolfijnen - 71501 bevat PLAYMOBIL® Zeemeermin met dolfijnen - P-71501. De set is kleurrijk en stimuleert de verbeelding van kinderen. Bovendien is deze speelset voorzien van de CE-markering, wat staat voor veiligheid en kwaliteit.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 18 jaar, is deze speelset geschikt voor een breed scala aan kinderen. Het speelgoed maakt geen geluid en is ideaal voor zowel individueel als gezamenlijk spel. De verpakking heeft een breedte van 144 mm, een hoogte van 50 mm, een lengte van 188 mm en weegt 0.16 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Bol.com kun je PLAYMOBIL Princess Magic Zeemeermin met dolfijnen - 71501 kopen voor de prijs van € 13,84. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Princess Magic Zeemeermin met dolfijnen - 71501 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is PLAYMOBIL Princess Magic Zeemeermin met dolfijnen - 71501 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Princess Magic Zeemeermin met dolfijnen - 71501 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,09 voor PLAYMOBIL Princess Magic Zeemeermin met dolfijnen - 71501 is gemeten op 09-12-2025. De hoogste prijs was € 19,99 op 01-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,90. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | PLAYMOBIL Princess |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789715012 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71501 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | PLAYMOBIL® Zeemeermin met dolfijnen - P-71501 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 144 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 188 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789715012 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Princess Magic Zeemeermin met dolfijnen - 71501 aankoopt