Met de PLAYMOBIL Politie interventiewagen met wegversperring 9236 kunnen kinderen zich helemaal uitleven in het naspelen van spannende politie-achtervolgingen. Dit gedetailleerde voertuig komt inclusief licht- en geluidseffecten, waardoor de spelbeleving nog realistischer wordt. De afmetingen van de interventiewagen zijn 27 x 13 x 14 cm (l x d x h) en alle toebehoren voor het opzetten van een wegblokkering kunnen in het voertuig worden opgeborgen. Bovendien is het voorzien van een trekhaak, schuifdeur aan de zijkant, afneembaar dak van de chauffeurscabine en openende achterdeuren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Politie interventiewagen met wegversperring - 9236 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,99 voor PLAYMOBIL Politie interventiewagen met wegversperring - 9236 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 74,95 op 20-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 51,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Politie |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
| Aantal onderdelen | 78 |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789092366 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9236 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | AAA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 348 mm |
| Product hoogte | 248 mm |
| Product lengte | 125 mm |
| Speelgoedthema | Politie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 245 mm |
| Verpakking hoogte | 125 mm |
| Verpakking lengte | 347 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.84 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 4008789092366 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Politie interventiewagen met wegversperring - 9236 aankoopt