Deze Playmobil politie auto speciale eenheid wordt ingezet bij gevaarlijke operaties waar precisie en vastberadenheid nodig zijn. Het dak van de auto kan eenvoudig geopend worden, waardoor kinderen nog meer speelplezier kunnen beleven aan spannende reddingsmissies. De set wordt geleverd met 2 Playmobil politieagenten die zijn uitgerust met pistolen, camera, verrekijker, portofoon en geweer, zodat ze elke situatie aankunnen.
Deze speciale SWAT politie auto van het merk PLAYMOBIL is gemaakt van hoogwaardig kunststof en bevat in totaal 41 onderdelen. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 4 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 10 jaar is deze speelset geschikt voor zowel jongere als oudere kinderen. Bovendien bevat de verpakking een Nederlandstalige handleiding voor eenvoudige montage.
De Playmobil politie auto speciale eenheid heeft een stoer zwart design en is zowel geschikt voor jongens als meisjes die houden van avontuurlijke speelthema's. Met een verpakking breedte van 252 mm, hoogte van 128 mm en lengte van 349 mm, is deze set ideaal voor creatief spel en opbergen na het spelen. Het verpakkingsgewicht van 0.65 kg zorgt ervoor dat de speelset gemakkelijk te verplaatsen is en overal mee naartoe genomen kan worden.
Kortom, met de Playmobil politie auto speciale eenheid kunnen kinderen zich urenlang vermaken met het naspelen van spannende politieavonturen. Door de hoogwaardige kwaliteit en diverse accessoires is deze speelset een waardevolle toevoeging aan elke speelgoedcollectie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Playmobil Politie auto speciale eenheid kopen voor de prijs van € 124,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Playmobil Politie auto speciale eenheid te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil Politie auto speciale eenheid bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Playmobil Politie auto speciale eenheid is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 124,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 105,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 41 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789059741 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5974 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Politie |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 252 mm |
| Verpakking hoogte | 128 mm |
| Verpakking lengte | 349 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789059741 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil Politie auto speciale eenheid aankoopt