PLAYMOBIL Playmo-Friends Bouwvakker - 70560
- EAN: 4008789705600
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze bouwvakker is een harde werker. Hij maakt de stenen eerst los met zijn houweel en schept ze daarna weg met de schop. PLAYMO-FRIENDS zijn ideaal als souvenir of klein cadeautje tussendoor. Zes geweldige nieuwe favoriete personages om te verzamelen.
Deze bouwvakker is een harde werker en maakt de stenen eerst los met zijn houweel, om ze vervolgens weg te scheppen met de schop. Dit PLAYMO-FRIENDS figuur is perfect als souvenir of als klein cadeautje voor tussendoor. Verzamel alle zes geweldige nieuwe personages!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com De grote speelgoedwinkel Fietsenwinkel be
- Bij De grote speelgoedwinkel kun je PLAYMOBIL Playmo-Friends Bouwvakker - 70560 kopen voor de prijs van € 1,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Playmo-Friends Bouwvakker - 70560 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Playmo-Friends Bouwvakker - 70560 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1,49 voor PLAYMOBIL Playmo-Friends Bouwvakker - 70560 is gemeten op 27-03-2026. De hoogste prijs was € 11,95 op 15-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,46. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789705600 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70560 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | PLAYMOBIL |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 3.20 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 32 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789705600 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Playmo-Friends Bouwvakker - 70560 aankoopt