Ergens in de Oceaan ligt een onbewoond eiland waar de Piraten op zoek gaan naar de verborgen schat. Gewapend met hun Kanon en pistolen komen zij aan land. Zouden ze de eeuwenoude schat kunnen vinden? LET OP! in verband met kleine onderdelen is dit artikel niet geschikt voor kinderen van 3 jaar of jonger.
De Playmobil Pirates set bestaat uit 37 onderdelen en is gemaakt van plastic. De set bevat geen geluidseffecten en is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Met de duidelijke handleiding in het Duits, Engels en Frans kunnen kinderen eenvoudig aan de slag.
Dit speelgoed van het merk PLAYMOBIL is verpakt in een doos van 20x15x5 mm en weegt 0.10 kg. De verpakking bevat een actiefiguur van 20 cm breed, 5 cm hoog en 15 cm lang. De kleur van de set is multi en het thema is Piraten, geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 4 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil Pirates - 70265 - 37 pc - 4+ bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Playmobil Pirates - 70265 - 37 pc - 4+ is gemeten op 14-01-2026. De hoogste prijs was € 23,99 op 25-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Piraten |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal onderdelen | 37 |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789702654 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 Set Playmobil Pirates met 37 pc. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Speelgoedthema | Piraten |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 5 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 4008789702654 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil Pirates - 70265 - 37 pc - 4+ aankoopt