De huwelijksportretten van Marten Soolmans en Oopjen Coppit zijn qua afmetingen de grootste portretten die geschilderd werden door de Hollandse kunstschilder Rembrandt van Rijn (1606-1669). Playmobil heeft, om de terugkeer van deze beide doeken naar Nederland te vieren, dit Playmobil setje van Marten en Oopjen ontwikkeld. Het setje bevat 2 Playmobil speelfiguren en een waaier.
Het setje is gemaakt van kunststof, maakt geen geluid en is van het merk PLAYMOBIL. De verpakking bevat 2 Playmobil speelfiguren en een waaier. Het speelgoed is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 4 jaar oud. Er zijn geen batterijen inbegrepen en het heeft een CE-markering voor kwaliteit en veiligheid.
Met een hoogte van 8 cm en verpakkingsafmetingen van 94 mm breed, 47 mm hoog en 145 mm lang, weegt het setje slechts 0.07 kg. De kleur van de figuren is zwart en het thema van het speelgoed is gericht op zowel jongens als meisjes. Dit Playmobil setje van Marten en Oopjen is een prachtige toevoeging aan de collectie van elke Playmobil liefhebber.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil nr. 9483 Rembrandt Marten & Oopjen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,00 voor Playmobil nr. 9483 Rembrandt Marten & Oopjen is gemeten op 01-11-2025. De hoogste prijs was € 17,50 op 20-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789094834 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Het setje bevat 2 Playmobil speelfiguren en een waaier. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 80 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 8 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 94 mm |
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 145 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
EAN
| EAN | 4008789094834 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil nr. 9483 Rembrandt Marten & Oopjen aankoopt