Met de Playmobil Novelmore Gwynn met Gevechtsuitrusting 71303 kunnen kinderen zich onderdompelen in de spannende wereld van Novelmore. Gwynn is een dappere ridder die altijd klaar staat om zijn koninkrijk te beschermen tegen vijanden. Met zijn gevechtsuitrusting is hij goed beschermd tijdens gevechten.
De set bevat een gedetailleerde Gwynn figuur met beweegbare ledematen, een afneembare helm en een zwaard. Kinderen kunnen hun fantasie de vrije loop laten en spannende avonturen bedenken voor Gwynn. De Playmobil Novelmore Gwynn met Gevechtsuitrusting 71303 is een geweldige toevoeging aan elke Playmobil collectie en zorgt voor urenlang speelplezier.
Let op: deze set bevat kleine onderdelen en is daarom niet geschikt voor kinderen onder 3 jaar.
Aanvullende productinformatie:
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je PLAYMOBIL Novelmore - Gwynn met gevechtsuitrusting - 71303 kopen voor de prijs van € 6,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Novelmore - Gwynn met gevechtsuitrusting - 71303 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Novelmore - Gwynn met gevechtsuitrusting - 71303 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,99 voor PLAYMOBIL Novelmore - Gwynn met gevechtsuitrusting - 71303 is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 12,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,01. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Ridders |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 14 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789713032 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71303 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Productdetails: Het 14-delige ridderspeelgoed bevat Novelmore Knight Gwynn met een mantel, schild, pijlkoker, kruisboog en andere accessoires voor spannende ridderavonturen. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 7.5 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Ridders |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 94 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 121 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789713032 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Novelmore - Gwynn met gevechtsuitrusting - 71303 aankoopt