Wees creatief. Wees uniek. Wees bont. Bouw uw eigen PLAYMOBIL-figuur geheel naar uw eigen wensen met de Playmobil My Figure: Horse Ranch set. Laat je fantasie spelen met meer dan 1000 mogelijke...
Met de nieuwe My Figures van PLAYMOBIL kunnen kinderen nu een PLAYMOBIL-wereld creëren volgens hun ideeën, hun creativiteit ontwikkelen en hun individuele persoonlijkheid ontwikkelen. Elke My Figures speelset bevat een speellandschap met accessoires en een zak met zes figuren in afzonderlijke delen, die steeds weer in elkaar kunnen worden gezet. Armen, benen, lichamen en accessoires kunnen in een mum van tijd worden verwisseld en resulteren in personages die net zo kleurrijk zijn als het leven zelf. Dankzij de veelzijdige combinatiemogelijkheden met meer dan 1.000 combinaties, stimuleert PLAYMOBIL My Figures op een speelse manier creativiteit, fijne motoriek, nieuwsgierigheid en persoonlijkheidsontwikkeling. Met My Figures kunnen kinderen hun speelwereld vormgeven zoals ze die zien en ervaren. Met de My Figures Paardenranch speelset dompel je jezelf onder in het gelukkige paardenleven. Iedereen zorgt voor de geliefde paarden, mest de paardenbak uit, zorgt voor vers voer en verzorgt de paarden en als hoogtepunt zijn er lange ritten. Een liefdevol ontworpen speelgoedset voor spannende paardenavonturen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL My Figures Paardenboerderij - 70978 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,00 voor PLAYMOBIL My Figures Paardenboerderij - 70978 is gemeten op 20-06-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 13-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 21,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Boerderij Manege |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 114 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789709783 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70978 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Elke My Figures speelset bevat een speellandschap met accessoires en een zak met zes figuren in afzonderlijke delen, die steeds weer in elkaar kunnen worden gezet. Armen, benen, lichamen en accessoires kunnen in een mum van tijd worden verwisseld en resulteren in personages die net zo kleurrijk zijn als het leven zelf. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard Vogel Hert |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 385 mm |
| Product hoogte | 284 mm |
| Product lengte | 75 mm |
| Speelgoedthema | Manege Boerderij |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 283 mm |
| Verpakking hoogte | 76 mm |
| Verpakking lengte | 383 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.72 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789709783 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL My Figures Paardenboerderij - 70978 aankoopt