De Playmobil Lanceerbasis met raket (6195) is een indrukwekkend speelgoedstuk dat zorgt voor uren speelplezier. De transportcontainer kan worden losgekoppeld van de raket, en het onderhoudsplatform is in hoogte verstelbaar in 4 standen. Daarnaast beschikt het over een controlecentrum onderaan het lanceerplatform. Met twee beweegbare armen met korven op het onderhoudsplatform kunnen de speelfiguren de robot of satelliet transporteren en plaatsen in de cargo van de raket.
De licht- en geluidsmodule van de raket biedt 3 verschillende standen, waaronder de "Countdown" modus waarbij je de Countdown-stem kunt selecteren in het Engels of Frans. Na de aftelling wordt de lancering geactiveerd met lichteffecten aan de straalpijpen. Daarnaast zijn er ook de modi "Versnelling" en "Ruimte" die zorgen voor aandrijf- en communicatiegeluiden, samen met lichteffecten.
De lanceerbasis is combineerbaar met andere Playmobil sets zoals de "Space Shuttle" en "Meteoroïde verbrijzelaar". Het wordt geleverd met 2 speelfiguren en is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. Met afmetingen van 40 x 50 x 12,5 cm is dit speelgoedstuk perfect om de verbeelding van kinderen te stimuleren en hun spelenderwijs te laten leren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Playmobil Lanceerbasis met raket Playmobil (6195) kopen voor de prijs van € 289,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Playmobil Lanceerbasis met raket Playmobil (6195) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil Lanceerbasis met raket Playmobil (6195) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 279,99 voor Playmobil Lanceerbasis met raket Playmobil (6195) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 307,95 op 11-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 27,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Ruimtevaart |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 6 |
| Aantal onderdelen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 0768682296660 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6159 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | AA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kleur | wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (8) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0768682296660 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil Lanceerbasis met raket Playmobil (6195) aankoopt